top of page

K adopci ​

     Všichni naši psi jsou kastrovaní (pokud to věková hranice povoluje), očkovaní, čipovaní a přijedou s platným Europasem. Pokud to neuvádíme v profilu psa, tak nejsou známé žádné zdravotní problémy, a jejich krevní hodnoty jsou v pořádku. Naši psi jsou testováni na středomořské nemoci a výsledky testů poskytujeme společně s pasem. 
​​
Pokud Vás nějaký chlupáč zaujal, tak se bez obav ozvěte a my vám nezávazně pošleme více fotek či aktuální informace o Vašem favoritovi.
 
Náš adopční poplatek činí u partnerů 10.000 Kč. Adopční poplatek za štěně je 5.000 Kč, a to protože nebude vykastrované, povinnost kastrace je pak zakotvena v adopční smlouvě a její náklady  nese majitel psa.

Adopční poplatky vychází z toho, kolik musíme zaplatit partnerské organizaci na pokrytí jejich nákladů + jsou do nich započítané náklady na transport ze Španělska do Německa. Zbytek poplatku, řádově pár set korun z jedné adopce, je využit na částečnou úhradu pohonných hmot při přepravě pejska domů k nám do ČR.

Jsme aktivní i v Bratislavě a okolí!

K ADOPCI - NABÍDKA OD NAŠICH PARTNERŮ:

Naši partneři mají pod svými křídly obrovské množství galgů a není možné zde každého představit.
Proto jsme se rozhodly pro nabídku formou odkazů na jednotlivé partnery.
Zde naleznete v odkazech aktuální nabídku galgoušků k adopci od našich partnerských útulků ve Španělsku.
Pokud se do nějakého galgouška zamilujete, tak nás prosím kontaktujte. V případě, že budete kontaktovat partnerský útulek, ten Vás stejně odkáže na naší organizaci nebo Váš kontakt předá nám.
Pokud máte jasně danou představu o tom, jak váš vysněný galgo vypadá, tak nám prosím pošlete zprávu a my Vám pošleme pár návrhů.
Děkujeme 

Logo-Galgo-Project_lijn
Tanamera
Mandy's Resczue Dogs
TSV Refugio Patan

V těchto odkazech naleznete aktuální nabídku galgoušků k adopci od našeho partnera ve Španělsku REFUGIO PATAN. Pokud se do nějakého galgouška zamilujete, tak nás prosím kontaktujte. V případě, že budete kontaktovat partnerský útulek, ten Vás stejně odkáže na naší organizaci nebo Váš kontakt předá nám. Jednotivé galgy budeme i nadále sdílet v naší skupině Galgos de la Estrella na FB. https://www.facebook.com/TSVRefugioPatan/ https://www.refugio-patan.com/galgos/

Parenas Pfotenhilfe

V těchto odkazech naleznete aktuální nabídku galgoušků k adopci od našeho partnera ve Španělsku PARENAS PFOTENHILFE. Pokud se do nějakého galgouška zamilujete, tak nás prosím kontaktujte. V případě, že budete kontaktovat partnerský útulek, ten Vás stejně odkáže na naší organizaci nebo Váš kontakt předá nám. Jednotivé galgy budeme i nadále sdílet v naší skupině Galgos de la Estrella na FB. https://www.facebook.com/Parenas-Pfotenhilfe-CH-315343945174964/ http://www.parenaspfotenhilfe.com/hunde/tag

Protectora SCOOBY

V tomto odkazu naleznete aktuální nabídku galgoušků k adopci od našeho partnera ve Španělsku PROTECTORA SCOOBY. Zde upřednostňujeme nabídku tzv. zapomenutých, tedy těch, kteří na adopci čekají z nepochopitielných důvodů už hodně dlouho. Pokud se do nějakého galgouška zamilujete, tak nás prosím kontaktujte. V případě, že budete kontaktovat partnerský útulek, ten Vás stejně odkáže na naší organizaci nebo Váš kontakt předá nám. Jednotivé galgy budeme i nadále sdílet v naší skupině na FB - GDLE.

bottom of page