K adopci ​

     Všichni naši psi jsou kastrovaní (pokud to věková hranice povoluje), očkovaní, čipovaní a přijedou s platným Europasem. Pokud to neuvádíme v profilu psa, tak nejsou známé žádné zdravotní problémy, a jejich krevní hodnoty jsou v pořádku. Naši psi jsou testováni na středomořské nemoci a výsledky testů poskytujeme společně s pasem. 
​​
Pokud Vás nějaký chlupáč zaujal, tak se bez obav ozvěte a my vám nezávazně pošleme více fotek či aktuální informace o Vašem favoritovi.
 
Náš adopční poplatek činí u partnerů 8000 Kč. Adopční poplatek za štěně je 4000 Kč, a to protože nebude vykastrované, povinnost kastrace je pak zakotvena v adopční smlouvě a její náklady  nese majitel psa.
Adopční poplatky vychází z toho, kolik musíme zaplatit partnerské organizaci na pokrytí jejich nákladů + jsou do nich započítané náklady na transport ze Španělska do Německa. Zbytek poplatku, řádově pár set korun z jedné adopce, je využit na částečnou úhradu pohonných hmot při přepravě pejska domů k nám do ČR.
Jsme aktivní i v Bratislavě a okolí!

Hledají domov :

Rayo
Rayo

Tenhle krásný chlapík se jmenuje Rayo a na domov čeká v Patanu. Rayo se narodil 15/03/15, je to zkušený, přátelský, a milý galgo, na kluka spíš drobný, má 65cm v kohoutku. pro více informací nás kontaktujte na gdle@hotmail.cz, nebo přes náš fb.

press to zoom
Tiger
Tiger

Nádherný mladinký Tigre od Tanamera Rescues se učí důvěřovat lidem... ještě je plachý, a nechá se pohladit, jen když má dobrý den, ale má vůli, a to je důležité. Tigre byl zajištěný s kámošem Phantomem, který mu pomáhal probít se životem na ulici. Tigroušek bude k adopci a my jsme se domluvili na spolupráci, takže kdo by si troufl na práci s krásným psem, který bude potřebovat trochu pomoc, můžete se hlásit ...pro více info nás kontaktujte na email gdle@hotmail.cz nebo na ve zprávě na FB.

press to zoom
Tara
Tara

Sladká Candy málem ve Španělsku zemřela na leishmaniózu. Její hodnoty klesly, nyní je nemoc pod kontrolou, přesto u Candy preferujeme virtuální adopci, pokud by se neozval někdo, kdo má s leish zkušenosti.

press to zoom
Thuro
Thuro

Tenhle žíhaný klučina se narodil v únoru 2019, a když se dostal do Patanu, tak byl nesmělý a vykulený. Ale krásně se otrkal, přišel na to, že lidi i hladí, rozumí si s ostatními psi, a je připravený k adopci. Je to mladý kluk, ještě bude tvárný, dejte mu někdo šanci. Je drobný, má 65cm v kohoutku. Jmenuje se Thurro a na domov čeká v Patanu. pro více informací nás kontaktujte přes fb, nebo gdle@hotmail.cz

press to zoom
winola.jpg

Winola má 59cm v kohoutku, narodila se 12.09.2018, a už ví, co je život adoptovaného galga. Patřila totiž bývalému pracovníkovi Pareny, který bohužel přišel o dům. Winola je milá fenka, sociální a přátelská, kočkotest můžeme na přání zařídit.

Tenhle krásný chlapík se jmenuje Rayo a na domov čeká v Patanu. Rayo se narodil 15/03/15, je to zkušený, přátelský, a milý galgo, na kluka spíš drobný, má 65cm v kohoutku.

Takhle kouzelná holčička je galgo, je trošinku něčím šmrncnutá, což já ale na kráse rozhodně neubírá. Je drobná, má jen 63cm v kohoutku, jsou jí tři roky, a je to veselá a zkušená holka, která má ráda jak lidi, tak psy. Jmenuje se Tara a na domov čeká v Patanu.

Nádherný mladinký Tigre od Tanamera Rescues se učí důvěřovat lidem... ještě je plachý, a nechá se pohladit, jen když má dobrý den, ale má vůli, a to je důležité. Tigre byl zajištěný s kámošem Phantomem, který mu pomáhal probít se životem na ulici. Tigroušek bude k adopci a my jsme se domluvili na spolupráci, takže kdo by si troufl na práci s krásným psem, který bude potřebovat trochu pomoc, můžete se hlásit ...pro více info nás kontaktujte na email gdle@hotmail.cz nebo na ve zprávě na FB.

Tenhle žíhaný klučina se narodil v únoru 2019, a když se dostal do Patanu, tak byl nesmělý a vykulený. Ale krásně se otrkal, přišel na to, že lidi i hladí, rozumí si s ostatními psi, a je připravený k adopci. Je to mladý kluk, ještě bude tvárný, dejte mu někdo šanci. Je drobný, má 65cm v kohoutku. Jmenuje se Thurro a na domov čeká v Patanu.

Zalmana,tahle beruška potřebuje šanci, nechcete někdo malou galgušku? Zalmana je nesmělá, jak vůči psům, tak vůči lidem, ale chce na tom pracovat, má vůli. Je sociálně založená, ale je submisivní, vyhybá se konfliktům, neumí je řešit. Je drobná, 61cm v kohoutku, 20kg, a v březnu jí budou tři roku.

Zalmana.jpg

Tady je jeden hodně special chlapík, mix galgo x grey. Jmenuje se Viriato, narodil se 2016 / 2017, a se svými 70 cm v kohoutku to je prostě kus chlapa. Viriato je naprosto přátelský a dobře socializovaný, se psy vychází dobře, rád si chodí pro pohlazení, a je to akční temperamentní pes. Na domov čeká v Patanu. Jak vidíte, brouček má bolavou nožku, na zlepšení jeho zdravotního stavu se pracuje.

Virinato.jpg
Viriato.jpg

K ADOPCI - NABÍDKA OD NAŠICH PARTNERŮ:

Tato nabídka není úplná, naši partneři mají pod svými křídly obrovské množství galgů a není možné zde každého představit.

Proto jsme se rozhodly pro nabídku formou odkazů na jednotlivé partnery.

Zde naleznete v odkazech aktuální nabídku galgoušků k adopci od našich partnerských útulků ve Španělsku.

Pokud se do nějakého galgouška zamilujete, tak nás prosím kontaktujte. V případě, že budete kontaktovat partnerský útulek, ten Vás stejně odkáže na naší organizaci nebo Váš kontakt předá nám.

Pokud máte jasně danou představu o tom, jak váš vysněný galgo vypadá, tak nám prosím pošlete zprávu a my Vám pošleme pár návrhů.

Děkujeme 

Logo-Galgo-Project_lijn
Tanamera
Mandy's Resczue Dogs
TSV Refugio Patan

V těchto odkazech naleznete aktuální nabídku galgoušků k adopci od našeho partnera ve Španělsku REFUGIO PATAN. Pokud se do nějakého galgouška zamilujete, tak nás prosím kontaktujte. V případě, že budete kontaktovat partnerský útulek, ten Vás stejně odkáže na naší organizaci nebo Váš kontakt předá nám. Jednotivé galgy budeme i nadále sdílet v naší skupině Galgos de la Estrella na FB. https://www.facebook.com/TSVRefugioPatan/ https://www.refugio-patan.com/galgos/

Parenas Pfotenhilfe

V těchto odkazech naleznete aktuální nabídku galgoušků k adopci od našeho partnera ve Španělsku PARENAS PFOTENHILFE. Pokud se do nějakého galgouška zamilujete, tak nás prosím kontaktujte. V případě, že budete kontaktovat partnerský útulek, ten Vás stejně odkáže na naší organizaci nebo Váš kontakt předá nám. Jednotivé galgy budeme i nadále sdílet v naší skupině Galgos de la Estrella na FB. https://www.facebook.com/Parenas-Pfotenhilfe-CH-315343945174964/ http://www.parenaspfotenhilfe.com/hunde/tag

Protectora SCOOBY

V tomto odkazu naleznete aktuální nabídku galgoušků k adopci od našeho partnera ve Španělsku PROTECTORA SCOOBY. Zde upřednostňujeme nabídku tzv. zapomenutých, tedy těch, kteří na adopci čekají z nepochopitielných důvodů už hodně dlouho. Pokud se do nějakého galgouška zamilujete, tak nás prosím kontaktujte. V případě, že budete kontaktovat partnerský útulek, ten Vás stejně odkáže na naší organizaci nebo Váš kontakt předá nám. Jednotivé galgy budeme i nadále sdílet v naší skupině na FB - GDLE.