top of page

K adopci ​

Naši partneři mají pod svými křídly obrovské množství galgů a není možné zde každého představit. Některé pejsky k adopci můžete naleznout na naší facebookové skupině, ale rádi Vám na vyžádání představíme další chlupáče, kteří čekají na svoji rodinu.
 

Všichni naši psi jsou kastrovaní (pokud to věková hranice povoluje), očkovaní, čipovaní a přijedou
s platným Europasem. Pokud to neuvádíme v profilu psa, tak nejsou známé žádné zdravotní problémy,
a jejich krevní hodnoty jsou v pořádku. Naši psi jsou testováni na středomořské nemoci a výsledky testů poskytujeme společně s pasem. 

​​
Pokud Vás nějaký chlupáč zaujal, tak se bez obav ozvěte a my vám nezávazně pošleme více fotek či aktuální informace o Vašem favoritovi.
 
Náš adopční poplatek činí u partnerů 10.000 Kč. Adopční poplatek za štěně je 5.000 Kč, a to protože nebude vykastrované, povinnost kastrace je pak zakotvena v adopční smlouvě a její náklady  nese majitel psa.

Adopční poplatky vychází z toho, kolik musíme zaplatit partnerské organizaci na pokrytí jejich nákladů + jsou do nich započítané náklady na transport ze Španělska do Německa. Zbytek poplatku, řádově pár set korun z jedné adopce, je využit na částečnou úhradu pohonných hmot při přepravě pejska domů k nám do ČR.

Jsme aktivní i v Bratislavě a okolí!
bottom of page