top of page

Naši partneři

"Naši partneři jsou náš kapitál, na  jejich důvěře stojí naše práce"
Mandys.jpg

Tanamera Rescue

Tanamera je záchranná stanice malých zvířat, která se nachází ve španělské Valencii, provozovaná dobrovolníky, kteří zachraňují a rehabilitují bývalé lovecké psy.

Mandy´s Rescue Dogs

Mandy's Resczue Dogs.jpg

Malá záchranná stanice, fungující již osmým rokem, sídlící ve východním Španělsku. Zabývající se záchranou galgů, podenků. Spolupracují s místními veterináři, jejich svěřenci pocházejí z ulice a jsou vždy plně ošetření a očkovaní.

Tanamera.jpg
Tanamera.jpg

Galgo project

Podporuje útulek Huellas Puertollano, soukromou nadaci ve Španělsku, která má pouze jednu misi, najít nový domov pro toulavá zvířata, která byla ponechána na svých vlastních zařízeních.
Jejich cílem je pomoci záchránit galgy

a podenky, kteří jsou v tomto útulku,

a poskytnout jim  bezpečný domov

v Nizozemsku nebo jinde v Evropě. Samozřejmě se také snaží najít nový domov pro křížené psy, kteří žijí v tomto útulku. 

galgo project.jpg
galgo .jpg
parenas.jpg


PARENAS PFOTENHILFE CH

 

Proč se Parenas Pfotenhilfe jmenuje Parenas Pfotenhilfe? Kvůli téhle krásné zlaté slečně, Pareně. Parena byla první pes Carmen, byla to její srdeční záležitost, a když se v září 2013 s Romanem rozhodli opustit Švýcarsko a přestěhovat do Španělska, aby se mohli na plno věnovat záchraně zvířat, tak bylo jasné, že se organizace bude jmenovat po téhle berušce. Parenka pak bohužel v listopadu 2013 odešla, tyto fotky vznikly 36 hodin před tím, než zemřela Carmen v náruči. Parenas Pfotenhilfe je švýcarská organizace operující ve městě Carmona, které je centrem velmi populárního loveckého regionu. Což znamená, že psi plemene galgo jsou jejich stálými rezidenty, ať už je odevzdali lovci, a nebo museli být komplikovaně odchyceni na ulici. V refugiu ale najde pomoc a bezpečí každé zvířátko, od fretky až po koně, a Carmen pravidelně jezdí do perrery ve městě Sevilla, odkud bere tolik zvířátek, kolik je jen možné. Refugio má kapacitu pro řádově 150 psů a mají i svou malou veterinární ordinaci, kde umí poskytnout základní ošetření. 

Parenas Pfotenhilfe je oficiálně registrovaná záchranná organizace.

Facebook: https://www.facebook.com/Parenas-Pfotenhilfe-CH-315343945174964/?fref=ts

Web: http://www.parenaspfotenhilfe.com/

PROTECTORA Y SANTUARIO SCOOBY

 

Protectora y Santuario Scooby je soukromá organizace, založená v roce 1987, a která operuje ve španělském oblasti Medina del Campo. Primárně byla organizase myšlena jako místní pomoc pro nechtěné psy, hlavně galgy, kterých se každý rok rodí desetitisíce, v neutuchající touze lovců po získání šampióna. Neúnavný Fermín Peréz, předseda této zkušené organizace, casem vybudoval sít záchytných bodů jak po Španělsku, tak i některých zemích Evropy, mají pobočku v Belgii a v Holandsku. Scooby pomáhá nejen bezprostředně na ulici, a to ne jen psům a kočkám, ale

i hospodářským zvířatům, ale také funguje jako záchranný bod pro organizace, které překročily svou kapacitu a nejsou schopné zabezpečit péči všech svěřenců. U Scooby se nachází kolem 450 psů, většinou galgů, počet galgů prakticky neklesá pod 300, dále asi 50 koček, a další zvířátka jako husy, slepice, ovce, prasata, oslíci či dokonce dva mývalové. Scooby neustále buduje na svém areálu, mají vlastní veterinární ordinaci, kam jezdí pomáhat zpřátelení veterináři z celé Evropy, a také výchovné

a informační centrum.

Protectora y Santuario Scooby je oficiálně registrovaná záchranná organizace.

 

Facebook: https://www.facebook.com/spascooby/

Web: http://www.scoobymedina.org/

scooby.jpg
Máme spojení do státních perrer ve městech Badajoz, Valencia, Sevilla a Albacette a umíme z nich vyplatit a  dovézt psy. 
bottom of page