Naši partneři


GALGOS DEL SOL​​​​​​​​​​


Galgos del Sol je dílo jedné rázné mladé Angličanky, která se s manželem přestěhovala do Španělska. Nemohla si nevšimnout bídy a utrpení psů a konkrétně galgů, a tak rozhodla věnovat se jejich záchraně. Postavila na nohy malý útulek a společně s ostatními organizacemi z regionu Murcia každodenně bojují za život galgů. Galgos del Sol mají partnerské organizace po celé Evropě a dokonce i v USA, takže jejich bývalí chlupatí svěřenci žijí od Kalifornie až po Slovinsko.

 

Galgos del Sol si otevřeli sesterské organizace v Belgii, USA, a UK, a díky této široké základně mohli začít budovat své vlastní centrum, místo aby si pronajímali budovy. Tím se jejich kapacita navýšila na 150 psů. 

Galgos del Sol je oficiálně registrovaná záchranná organizace.

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Galgos-del-Sol/175718192447988?fref=ts

Web: http://www.galgosdelsol.es/


ASOCIACON PROTECTORA PATAN

 

 

Asociacion Protectora Patan vznikla postupně v letech 2011/2012, a sice se vyvinula z původního projektu penzionu pro psy. Refugio se nachází ve městě Vera, a má kapacitu pro řádově 230 psů. Birgit aktivně bere psy z perrery v městě Albacette, a útočiště u ní najdou psi všech plemen, ne jen galgové. Spolupráce s Patanem je pro nás nesmírně důležitá, protože provozují i transportní servis, pod jménem Transportes Alemania jezdí každý víkend ze Španělska do Německa a převáží nejen své vlastní svěřence, ale i chlupáče jiných organizací. Pro nás to znamená, že nám přivezou psy od všech našich partnerů, a to naši práci velmi zjednodušuje. Dále nám refugio Patan pomáhá se psy, které bereme z perrer, protože ty musíme někde připravit, aby mohli do transportu. Tuto službu nám poskytuje Patan, kde je psům zkompletováno očkování, také podstoupí kastraci, a až pak smí cestovat.

Asociacion Protectora Patan je oficiálně registrovaná organizace.

 

Facebook: https://www.facebook.com/TSVRefugioPatan/?fref=ts

 

Web: https://www.refugio-patan.com/

Dále spolupracujeme s:

Ibizan Hound Rescue (organizace se specializuje na psy plemena podenco)

 

Facebook: https://www.facebook.com/Ibizan-Hound-Rescue-363949532786/?fref=ts

Web: http://www.ibizanhoundrescue.com/

 

Perros sin Casa

Facebook: https://www.facebook.com/perrossincasahuercalovera/?fref=ts

Máme spojení do státních perrer ve městech Badajoz, Valencia, Sevilla a Albacette a umíme z nich vyplatit a  dovézt psy. 


PARENAS PFOTENHILFE CH

 

Proč se Parenas Pfotenhilfe jmenuje Parenas Pfotenhilfe? Kvůli téhle krásné zlaté slečně, Pareně. Parena byla první pes Carmen, byla to její srdeční záležitost, a když se v září 2013 s Romanem rozhodli opustit Švýcarsko a přestěhovat do Španělska, aby se mohli na plno věnovat záchraně zvířat, tak bylo jasné, že se organizace bude jmenovat po téhle berušce. Parenka pak bohužel v listopadu 2013 odešla, tyto fotky vznikly 36 hodin před tím, než zemřela Carmen v náruči. Parenas Pfotenhilfe je švýcarská organizace operující ve městě Carmona, které je centrem velmi populárního loveckého regionu. Což znamená, že psi plemene galgo jsou jejich stálými rezidenty, ať už je odevzdali lovci, a nebo museli být komplikovaně odchyceni na ulici. V refugiu ale najde pomoc a bezpečí každé zvířátko, od fretky až po koně, a Carmen pravidelně jezdí do perrery ve městě Sevilla, odkud bere tolik zvířátek, kolik je jen možné. Refugio má kapacitu pro řádově 150 psů a mají i svou malou veterinární ordinaci, kde umí poskytnout základní ošetření. 

Parenas Pfotenhilfe je oficiálně registrovaná záchranná organizace.

Facebook: https://www.facebook.com/Parenas-Pfotenhilfe-CH-315343945174964/?fref=ts

Web: http://www.parenaspfotenhilfe.com/

"Naši partneři jsou náš kapitál, na  jejich důvěře stojí naše práce"


PROTECTORA Y SANTUARIO SCOOBY

 

Protectora y Santuario Scooby je soukromá organizace, založená v roce 1987, a která operuje ve španělském oblasti Medina del Campo. Primárně byla organizase myšlena jako místní pomoc pro nechtěné psy, hlavně galgy, kterých se každý rok rodí desetitisíce, v neutuchající touze lovců po získání šampióna. Neúnavný Fermín Peréz, předseda této zkušené organizace, casem vybudoval sít záchytných bodů jak po Španělsku, tak i některých zemích Evropy, mají pobočku v Belgii a v Holandsku. Scooby pomáhá nejen bezprostředně na ulici, a to ne jen psům a kočkám, ale i hospodářským zvířatům, ale také funguje jako záchranný bod pro organizace, které překročily svou kapacitu a nejsou schopné zabezpečit péči všech svěřenců. U Scooby se nachází kolem 450 psů, většinou galgů, počet galgů prakticky neklesá pod 300, dále asi 50 koček, a další zvířátka jako husy, slepice, ovce, prasata, oslíci či dokonce dva mývalové. Scooby neustále buduje na svém areálu, mají vlastní veterinární ordinaci, kam jezdí pomáhat zpřátelení veterináři z celé Evropy, a také výchovné a informační centrum.

Protectora y Santuario Scooby je oficiálně registrovaná záchranná organizace.

 

Facebook: https://www.facebook.com/spascooby/

Web: http://www.scoobymedina.org/

© 2013 by Galgos de la Estrella

  • w-facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now